Mallorca kinnisvara

Kinnisvara Mallorcal

Mallorca kinnisvara

 

 

Kuigi algselt oli plaanis siia kirjutada ostujuhend, mis oleks abiks kaasmaalastele Mallorcale korteri või majakese soetamisel, siis nüüd enam käsi selleks ei tõuse..

Ajad on muutunud ning Mallorca kinnisvara ei ole täna enamvähemgi adekvaatse eestlase jaoks enam atraktiivne..

 

 

See aeg, mil Hispaania oli eestlastele hea koht kinnisvara soetamiseks, on kadunud ajaloo annaalidesse.

Mallorca on küll jätkuvalt looduslikult kena paik, kuid ta on täis parasiteerivaid ning kuritegevusest elatuvaid musti “pagulasi”, millega seoses on ka üldine elukeskkond sel saarel nagu ta on.

Samuti on vähegi normaalse kinnisvara hinnad totralt kõrged.

Lisaks veel “pisiasi”, et siin pole kohalike suhtumine idaeurooplastest immigrantidesse just suurem asi, pehmelt öeldes.

 

Negatiivne kohalike hoiak ei ole siin tunnetatav turistina luurel käies.

Nagu igalpool mujalgi turismipiirkondades üle maailma, kogevad ka kõik Mallorcal viibivad turistid väga sõbralikku suhtumist igasugu teenindajate ja turistinänni müüjate poolt.

Aga kui sul on siin oma elamine ning töö/äri, siis puutud kokku hoopis teistsuguste inimestega, sellistega kes enam ei näitle.

 

 

Reaalsuses on idaeurooplane siin põhimõtteliselt kõige madalam ühiskonnaklass.

Kui näiteks siin saarel massiliselt elutsevad ja mitte töötavad araablased ning mustanahalised on vasakpoolset ajupesu kogenud kohalike silmis vaesed ja kaastunnet väärivad sõjapõgenikud, siis idaeurooplased on nende jaoks konkurendid tööturul, keda loomulikult eriti ei sallita.

 

Hispaania, sh. Mallorca on pehmelt öeldes trööstitu paik kinnisvara soetamiseks ka riigi majanduslikku tulevikku silmas pidades.

See riik elab sotsialismi viljastavates tingimustes ja väga suure osa siinsete inimeste mõttemaailm on seetõttu kannatada saanud.

Eluterve kapitalistlik maailmapilt on hispaanlaste seas juba üsna harv nähtus. Seda eriti noorema põlvkonna puhul, kes enamasti unistab ainult riigiametnikuks saamisest ja marxismi veelgi laiemast rakendumisest.

Ajalugu on näidanud, et kui mingis riigis on majandus ok, siis valimistel saavad rohkem hääli parempoolsed, aga kui riigil ei lähe hästi, siis vaskpoolsed. Ja see on surnud ring praegu Hispaanias.

Lühidalt öeldes on see riik omadega p….kursil ja antud tunneli lõpus valgus ei paista.

 

 

 

Kaasmaalastele, kel 2024 aastal mõni kopikas niisama seisab ja puhkusekorter mõnes lahedas Vahemere kuurordis mõttes mõlgub, soovitaks tõsiselt kaaluda hoopis Türgi Alanya piirkonna kinnisvara.